אודות

פסגה משכנתאות מתמחה במתן שירותי ייעוץ משכנתאות, בניית תמהילי משכנתא אופטימליים המשלבים מסלולים שונים, גיוס משכנתאות בנקאיות לרוכשי דירות ומחזור משכנתאות קיימות תוך הוזלת המשכנתא ומקסום התאמתה ללקוח.

בחברה מועסקים כלכלנים ויועצי משכנתאות עתידי ניסיון, ידע וקשרים בשוק המשכנתאות, העוקבים ומתעדכנים באופן יומיומי אחר ההתפתחויות השונות בשוק המשכנתאות. עובדי החברה מרכיבים אסטרטגיה עסקית לכל לקוח באופן פרטני, בוחנים מגוון של פתרונות פיננסים המותאמים לצרכיו ומלווים את הלקוח לאורך הדרך עד להשגת מטרותיו.

אנו מאמינים בליווי צמוד ואישי של כל לקוח ולקוח בתהליך קבלת המשכנתא. יחס חם ואישי ועזרה לזולת הם ערכים אשר מניעים אותנו בכל שעות עבודתנו מתוך הבנה שלכל אדם יש את סיפור חיים ייחודי.

לקוחות ממליצים

הגעתי לפגישה והבנתי שאני בידיים טובות, אמינות ומקצועיות. הם בדקו את כל הדברים מסביב בעצמם ונתנו לי הלוואה שעזרה לי לסגור את כל תיקי ההוצאה לפועל. בעזרת היעוץ של פסגה משכנתאות יצאתי לדרך חדשה והצלחתי לקבל משכנתא קטנה ממזרחי טפחות כדי לכסות את כל מה שהתחייבתי אליו. התחלתי לחיות מחדש ובעזרת ההדרכה פיננסית שקיבלתי אני גם מצליח לשלם את המשכנתא כמו שצריך. אני ממליץ לכל אחד לפנות לפסגה משכנתאות, אין תחליף ליחס האישי ולליווי הצמוד שקיבלתי מהם.
סמי
פסגה משכנתאות לא דבר ראשון דרשו כסף כדי לעזור, הם נתנו את המשכנתא ואז ניכו את התשלום מתוכה בלי שהייתי אפילו צריך להתאמץ. כל התהליך עד שהצלחתי לקבל משכנתא מהבנק לקח סך הכל חודש כשהם עשו הכל בעצמם, רצו בשבילי, התאימו לי מחיר נוח ואפילו נשארנו חברים. פסגה משכנתאות מקצוענים בתחום ובאמת עשו עבודה יפה. כל הצוות שעזר לי בתהליך כולם באמת מקסימים. אם מישהו מתקשה עם קבלת משכנתא זה המקום בשבילו, כששואלים אותי בלי לחשוב פעמיים אני מיד נותן את הטלפון של פסגה משכנתאות.
אניטה
"הגעתי אל פסגה משכנתאות דרך פרסומת ברדיו, הייתי חשדן אבל הבנתי שאין לי ברירה אלא לבדוק אותם. נפגשתי עם משה שנראה אדם מאוד רציני וכבר בפגישה הראשונה הבנתי שמדובר באדם ישר וגלוי, הוא הראה לי עבודות ותיקים קודמים שהוא עבד עליהם וגם המחיר שהוצע לי היה מצויין וגולם במשכנתא עצמה. פסגה משכנתאות לא דבר ראשון דרשו כסף כדי לעזור, הם נתנו את המשכנתא ואז ניכו את התשלום מתוכה בלי שהייתי אפילו צריך להתאמץ. כל התהליך עד שהצלחתי לקבל משכנתא מהבנק לקח סך הכל חודש כשהם עשו הכל בעצמם, רצו בשבילי, התאימו לי מחיר נוח ואפילו נשארנו חברים. פסגה משכנתאות מקצוענים בתחום ובאמת עשו עבודה יפה. כל הצוות שעזר לי בתהליך כולם באמת מקסימים. אם מישהו מתקשה עם קבלת משכנתא זה המקום בשבילו, כששואלים אותי באופן אישי בלי לחשוב פעמיים אני מיד נותן את הטלפון של משה."
בן
"ניגשתי לבנק כדי לקבל משכנתא לדירה והם סירבו לתת לי. אל פסגה משכנתאות הגעתי דרך העיתון, ראיתי פרסומים על חברות נוספות חוץ מהם אבל מכל מיני סיבות לא בטחתי במקומות אחרים. הדברים שגרמו לי לבטוח בפסגה הם היושר, המקצועיות, הרצון לעזור והצוות הנעים שהיה שם בשבילי בכל שלב ושלב. הם עזרו לי לפקח על ההתנהלות הכספית שלי והסבירו ולימדו איך לא נכנסים לבזבוזים וחובות מיותרים. אין ספק שהם עזרו לי במלוא מובן המילה."
פינחס