סיוע בהוצאה לפועל | פסגה משכנתאות

סיוע בהוצאה לפועל

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה!

אלפי ישראלים מתמודדים עם תיקים בהוצאה לפועל. תיקים אלו נפתחו כתוצאה ממצב לפיו אותם אנשים לא עומדים בהחזר החובות שלהם ועל כן נפתח נגד תיק ובכך הוצאה לפועל למעשה גובה עבור הנושים את החוב בצורות שונות.

מצב של פתיחת תיק בהוצאה לפועל הוא מצב מאוד בעייתי, מאחר והוא מקשה על אותם אנשים להתמודד עם סיטואציות כלכליות רגילות, למעשה הם אינם יכולים לבצע שום פעולה כלכלית, הם לא יכולים לרכוש או למכור רכוש או נכסים, הם לא יכולים להוציא כסף מחשבון הבנק שלהם ועוד.

כל פעולה שהם עושים, עלולה להיראות כאילו היא מיועדת למנוע את החזר החובות מצידם, ולכן הם מוגבלים מאוד ביכולות הכלכליות שלהם. 

אנשים שמתמודדים עם הוצאה לפועל זקוקים בדרך כלל לסיוע.
סיוע בהוצאה לפועל יכול להתבצע במספר צורות, ראשית, ניתן לקבל סיוע כזה באמצעות עורך דין שמטפל מול הוצאה לפועל וכן מול הנושים, שנית באמצעות גורמים כלכליים שונים שיכולים לעזור, למשל בחילוץ מעיקולים וכן סיוע בהוצל"פ. בין היתר, זה יכול להיות סיוע בתכנון כלכלי נכון או סיוע בקבלת הלוואות שמטרתן לעזור להחזיר את החובות.

מן הסתם, כל שינוי יכול להביא לשיפור כלכלי, אשר בסופו של דבר יפתח אופציות חדשות לפעילות כלכלית שתחזיר את החייבים אל המסלול הנכון. אומנם זה דורש שינוי בגישה ושינוי בהתנהלות הכלכלית, אך מנגד חילוץ מעיקולים מאפשר לשמור על סגירת חיים סבירה ולאחר מכן גם על מקל על אפשרות להתנהל בצורה חכמה יותר, לאורך זמן.

סיוע בהוצאה לפועל, כאמור מתבצע מול ההוצאה עצמה וכן מול הנושים. הדרך הטובה ביותר היא להגיע להסדר חובות ופריסתן לאורך זמן. מן הסתם, כל סיוע כלכלי, יכול להקל בעניין, אך יש לקחת בחשבון את המחיר שיש לשלם. הרי אם מחליטים לקחת הלוואה מהירה להחזר החובות, יש לקחת בחשבון, שאת ההלוואה עצמה צריך להחזיר, ואז עולה השאלה כיצד עושים את זה. לכן צריך לקבל סיוע נכון ומדויק מאנשי מקצוע שמכירים את הנושא היטב.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו לפסגה משכנתאות, אצלנו תוכלו למצוא את כל המידע בנושא, כולל מידע אודות סיוע בהוצל"פ וחילוץ מעיקולים. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון. אנחנו נשמח לעזור לכם בכל נושא ועניין. הצוות שלנו הינו צוות יועצים מקצועי שמתמחה בנושאים אלו. אנחנו מחכים לפנייתכם. 
טלפון
072-33-80-712
דואל
info@pisga-m.co.il
כתובת
רח' יוסף קארו 15 תל-אביב
 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו 072-33-80-712 או מלאו פרטיכם:


אנו עובדים על בסיס הצלחה: לא קיבלת משכנתא - לא שילמת!
 

איך לקחת משכנתא     איך מקבלים משכנתא     הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים     לקיחת הלוואה     משכנתא בריבית פריים     משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים     משכנתא לא צמודה     משכנתא למבוגרים     משכנתא למעוקלים     משכנתאות בנקאיות     סיוע בהוצאה לפועל     סירוב למשכנתא     אפשרויות מימון לדירה     הלוואה לסילוק חוב     הלוואות גישור לדירה     מימון לרכישת נכס     משכנתא לעסקים     משכנתא מסחרית