משכנתא מסחרית | פסגה משכנתאות

משכנתא מסחרית

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה!

משכנתא מסחרית לעסקים זוהי הלוואה ארוכת טווח אשר המטרה שלה היא רכישה של נכס קבוע עבור העסק. מהם ההבדלים בין משכנתא מסחרית לבין משכנתא לרכישת בית? מהי התרומה של משכנתא מסחרית למען הרווחיות של העסק? ננסה ביריעה שלפנינו להרחיב מעט על הנושא.

משכנתא מסחרית זוהי משכנתא אשר מטרתה לבסס את העסק ולסייע לו להגדיל את ההיקפים שלו ולהרוויח יותר. קיים הבדל מהותי בין משכנתא לצורך קניית בית לבין משכנתא שהיא לצורך מסחרי ועסקי.

בעוד משכנתא לדירה היא הלוואה לנכס שלא עתיד להניב רווחים. (אלא אם כן ערך הנכס יעלה ובעל הנכס יחליט למכור אותו בשלב כזה) הרי שמשכנתא לצורך עסקי למען פיתוח העסק זוהי משכנתא אשר צפויה להניב רווחים, כך שהבנק המלווה יוכל לאשר את ההלוואה הזו בקלות. מובן שהבנק המלווה לא ימהר בדרך כלל להעניק את ההלוואה מבלי לבדוק היטב את יציבות העסק ואת האפשרות שלו לשלם את ההלוואה במלואה כולל כל הריביות שלה.
 
 
 
משכנתא גשר לדירה – משכנתא שחוסכת לכם כסף
כאשר מדובר במשכנתא לדירה או הלוואות לדירה ישנה המשכנתא הקלאסית אשר אותה לוקחים כמעט כל מי שבא לרכוש דירה ראשונה. המציאות של היום כאשר מחירי הנדל"ן הם בשמים כמעט ואין מי שמסוגל לקנות דירה מבלי להתחייב לתשלומי משכנתא למשך שנים ארוכות. מסיבה זו אנחנו מוצאים היום כל כך הרבה אנשים מחוסרי דיור המתקשים להיכנס להתחייבות שכזו. שלא לדבר על ההון העצמי אשר אותו עליהם לשלם בעצמם לפני שהם יוכלו לטפל במשכנתא. אך כאשר מדובר בקנייה של דירה שנייה או דירה לצורך שיפור הדיור כאן הסיפור שונה. ישנו הנכס אשר אותו אנחנו יכולים למכור ולמעשה תמורתו אנחנו מתכננים לרכוש את הדירה השנייה. הבעיה היא שלעיתים מדובר בלוח זמנים בעייתי שלא ממש מאפשר לנו למכור את הנכס במחיר הנכון כפי שהוא באמת שווה.

במקרים רבים אנחנו אכן נמצא את עצמינו מוכרים את הנכס במחיר הפסד ובלבד שנוכל לשלם על הנכס החדש. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות של משכנתא גשר לדירה. משכנתא המהווה גשר עד למכירה של הנכס, או אז נוכל להחזיר ולשלם את החוב.

הלוואות לסילוק חוב – מתפטרים מהחובות בצורה מסודרת
כאשר מדובר באדם שנקלע לחובות מול גורמים שנים כמו בנקים, ספקים, רשויות המדינה, עובדים ועוד והוא מתקשה להתמודד מול כולם המתדפקים על דלתו לגבות את חובם – ישנה אפשרות לרכז את כל החובות להלוואה אחת מסודרת ולבקש הלוואות לסילוק חוב, וכך להשיב לכולם את המגיע להם , אח"כ אט אט לשלם בקצב המתאים לבעל החוב את ההלוואה המרוכזת.

פסגה משכנתאות – הלוואות לכל מטרה
פסגה משכנתאות מציעה לכל אחד את ההלוואה המתאימה לו. הלוואות לדירה, הלוואות לעסק, הלוואות גישור ועוד.
מיטב המומחים של 'פסגה משכנתאות' מלווים אתכם לאורך כל הדרך עם המשכנתא הכי מתאימה עבורכם!
 
 
 
טלפון
072-33-80-712
דואל
info@pisga-m.co.il
כתובת
רח' יוסף קארו 15 תל-אביב
 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו 072-33-80-712 או מלאו פרטיכם:


אנו עובדים על בסיס הצלחה: לא קיבלת משכנתא - לא שילמת!
 

איך לקחת משכנתא     איך מקבלים משכנתא     הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים     לקיחת הלוואה     משכנתא בריבית פריים     משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים     משכנתא לא צמודה     משכנתא למבוגרים     משכנתא למעוקלים     משכנתאות בנקאיות     סיוע בהוצאה לפועל     סירוב למשכנתא     אפשרויות מימון לדירה     הלוואה לסילוק חוב     הלוואות גישור לדירה     מימון לרכישת נכס     משכנתא לעסקים     משכנתא מסחרית