משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים | פסגה משכנתאות

משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה!

בעולם המשכנתאות פועלות שתי קבוצות עיקריות, בנקים וגופים חוץ בנקאיים. הבנקים מחויבים לכללים וחוקים מסוימים הן של בנק ישראל והן של משרדי הממשלה שעוסקים בנושא.

הסיבה היא מאוד פשוטה, אם הם ייתנו משכנתאות לכל דורש, בכל סכום, עלול להיווצר מצב שכל אחד ייקח משכנתא, כולל מי שלא יכול לעמוד בהחזר שלה, וכך עם הזמן, הבנקים יפסידו כסף ויקרסו, דבר שיוביל לקריסה של הכלכלה כולה. ראינו לכך דוגמאות בשנת 2008 במדינות שונות.

גופים חוץ בנקאיים עובדים אחרת, הם מציעים משכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים, כלומר לגורמים שהבנקים לא מוכנים לתת להם משכנתא. משכנתא חוץ בנקאית למסורבי בנק, מאפשרים לגורמים שונים להיכנס אל שוק המשכנתאות ולרכוש נכסים, למרות שהם לכאורה לא עומדים בתנאים. 

מה ההבדל? ראשית, מספר הגופים שעובדים הוא יחסית נמוך, שנית, מדובר על גופים פרטיים שאינם מחזיקים בחסכונות וחשבונות של אזרחים, כך שאם הם יקרסו הבעיה תהיה של אותו גוף בלבד ולא של כלל האזרחים או של המדינה, שלוש, אותם גופים מציבים דרישות מאוד גבוהות ומחמירות מאותם מסורבים. לכן משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים היא שונה ממשכנתא שניתנת על ידי הבנק.
מדובר על ריביות גבוהות יותר, ביטחונות שונים וכן החזרים בצורות אחרות.

חשוב לומר, בדרך כלל מי שמבקש משכנתא חוץ בנקאית למסורבי בנק, הוא מי שהבנק מסיבות שונות הגביל את החשבון שלו. זה יכול להיות בגלל תיק בהוצאה לפועל, אי החזר הלוואות וחובות, קודמים, אי אפשרות לקבל הלוואה מסיבות שונות, למשל שכר שאיננו עומד בדרישות. הגוף החוץ בנקאי, עושה את החישוב שלו האם זה נכון מצידו להעניק הלוואה כזו. בדרך כלל השיקול הוא, שבטווח הרחוק, יוכל הלקוח להחזיר את ההלוואה ואם לא, הנכס יעבור לידי אותו גוף והוא יוכל לממש אותו, כלומר למכור בשביל לקבל את הכסף חזרה.
כאן המקום לומר, משכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים, היא דבר הרבה יותר מסובך וקשה, אך מצד שני, זה פותח פתח נרחב לאנשים שאלמלא משכנתאות אלו, לא יוכלו בחיים ליהנות מנכס משל עצמם.

לסיום, בשביל לקחת משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים, מוטב לעשות זאת עם ייעוץ משכנתאות חכם ונכון. לשם כך יש לפנות אלינו, פסגה משכנתאות, יועצי משכנתאות מומחים שיעזרו לכם לקבל משכנתא בתנאים אופטימאליים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
טלפון
072-33-80-712
דואל
info@pisga-m.co.il
כתובת
רח' יוסף קארו 15 תל-אביב
 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו 072-33-80-712 או מלאו פרטיכם:


אנו עובדים על בסיס הצלחה: לא קיבלת משכנתא - לא שילמת!
 

איך לקחת משכנתא     איך מקבלים משכנתא     הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים     לקיחת הלוואה     משכנתא בריבית פריים     משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים     משכנתא לא צמודה     משכנתא למבוגרים     משכנתא למעוקלים     משכנתאות בנקאיות     סיוע בהוצאה לפועל     סירוב למשכנתא     אפשרויות מימון לדירה     הלוואה לסילוק חוב     הלוואות גישור לדירה     מימון לרכישת נכס     משכנתא לעסקים     משכנתא מסחרית