משכנתא בריבית פריים | פסגה משכנתאות

משכנתא בריבית פריים

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה!

כל מי שמכיר את שוק המשכנתאות יודע שהוא בנוי ממסלולים שונים, מסלולים אלו נקבעים על פי סוגי הריביות שיש לשלם במשך השנים על המשכנתא. כך בין היתר יש משכנתא בריבית פירים ומשכנתא בריבית משתנה או קבועה. במאמר זה נסביר בקצרה אודות כל אחת מסוגי הריביות וכיצד היא משפיעה עלינו.

לפני שנתחיל רק נציין, לכל בנק יש שורה של מסלולי משכנתאות, חלקן כוללות את הריביות שציינו ואחרות כוללים משתנים אחרים. אנחנו נתייחס במאמר זה רק למסלולים שנקבעים על פי הריביות, כלומר משכנתא בריבית פריים, משכנתא בריבית משתנה או קבועה. 

משכנתא פריים זו משכנתא שהריבית שלה נקבעת הבנק. מדובר במשכנתא שאיננה צמודה למדד ולכן ההשפעה היחידה שיש עליה זו הריבית שהבנק קובע. על משכנתא כזו יש הגבלות שונות שנקבעות על ידי בנק ישראל.

משכנתא בריבית משתנה, זו משכנתא שהריבית שלה משתנה בהתאם למדדים שונים. זה יכול להיות בהתאם למחיר הדולר, בהתאם למחיר היורו, בהתאם למדד, או על פי סיכום עם הלקוח על פי תקופת זמן, למשל שנתיים או חמש, על פי אגרות חוב ממשלתיות. היתרון של משכנתא כזו הוא, שהריבית יכולה להשתנות למטה או למעלה. ולפיכך הלקוח יכול להרוויח (מצד שני הוא יכול גם לשלם יותר). בדרך כלל נקבעת הגבלה מסוימת, כך שהבנק לא יפסיד לגמרי...

משכנתא ריבית קבועה, זו משכנתא שהריבית שלה נקבעת בין הלקוח לבנק, בדרך כלל הבנק הוא זה שקובע, וזו הריבית שנשארת לאורך כל התקופה. כאן המקום לציין, יש משכנתא ריבית קבועה שהיא צמודה למדד ויש כזו שלא.

איזו משכנתא הכי טוב לקחת? הדבר תלוי בתקופה, במשך זמן המשכנתא וכן ביכולות הכלכליות של הלווה. מן הסתם יש להסתכל גם על סוג הריבית והעלות שלה. אחרי שעושים את החישוב והשיקול הכללי, אז אפשר להגיע להחלטה איזו סוג משכנתא לקחת עם איזו ריבית. עדיף כמובן לקחת משכנתא אחרי התייעצות עם יועץ משכנתאות שמכיר את התחום ומודע לסוגי המשכנתאות שקיימות בשוק.

אם אתם מחפשים יועצי משכנתא, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל פסגה משכנתאות, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את ההבדלים בין משכנתא פריים למשכנתא בריבית משתנה. נציג בפניכם את ההבדלים השונים ונעזור לכם להחליט איזו משכנתא יכולה להיות עדיפה עבורכם. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון. 
טלפון
072-33-80-712
דואל
info@pisga-m.co.il
כתובת
רח' יוסף קארו 15 תל-אביב
 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו 072-33-80-712 או מלאו פרטיכם:


אנו עובדים על בסיס הצלחה: לא קיבלת משכנתא - לא שילמת!
 

איך לקחת משכנתא     איך מקבלים משכנתא     הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים     לקיחת הלוואה     משכנתא בריבית פריים     משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים     משכנתא לא צמודה     משכנתא למבוגרים     משכנתא למעוקלים     משכנתאות בנקאיות     סיוע בהוצאה לפועל     סירוב למשכנתא     אפשרויות מימון לדירה     הלוואה לסילוק חוב     הלוואות גישור לדירה     מימון לרכישת נכס     משכנתא לעסקים     משכנתא מסחרית