מימון לרכישת נכס | פסגה משכנתאות

מימון לרכישת נכס

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה!

כיום, רוב רכישות הנדל"ן והעסקאות בתחום הנדל"ן קשורות לרכישת דירות לצרכי מגורים. לעיתים תהיה זו דירה ראשונה ובמקרים אחרים תהיה זו רכישת דירה חדשה לשיפור תנאי המגורים. סוג נוסף של עסקאות נדל"ן אלו הם רכישות של נכסים מסחריים. ברוב המקרים מתקשים הקונים לשלם מההון העצמי והם פונים אל הבנקים לצורך קבלת הלוואות מימון לרכישת נכס. איך בדיוק זה עובד? האם כל אחד יוכל לקבל את ההלוואה הרצויה והאם ישנן אפשרויות נוספות מעבר לבנקים? על כך ועוד במאמר שלפניכם.

כמעט כל אחד מאתנו מצא או ימצא את עצמו עומד בפני רכישת דירה. בדרך כלל תהיה זו דירה לצרכי מגורים, או לצורך שיפור הדיור כאשר במקרים אחרים תהיה זו דירה שנייה לצורך השקעה או רכישה של נכס מסחרי. המחירים הגואים של הדירות בארץ גורמים לכך שכיום כמעט ואין אפשרות לרכוש נכסים ולממן אותם מההון העצמי שלנו. כמעט כולם נאלצים לקחת משכנתא או הלוואה מהבנקים כאשר לא תמיד ההלוואות הללו מאושרות. במקרים מעין אלו נוכל לפנות אל חברה למשכנתאות.
 
מימון לרכישת נכס – פונים אל הבנק
המהלך הטבעי והאוטומטי של כל אחד מאתנו בעת שאנחנו זקוקים לקבלת הלוואה לצורך מימון לרכישת נכס, זוהי הפנייה אל הבנקים ובדיקת האפשרויות מבחינתם. העניין הוא שכאשר אנחנו פונים אל הבנק לצורך מימון לרכישת נכס הבנק יעשה את הבדיקות הנדרשות בכדי לוודא כי ההלוואה תחזור במלואה בצורה מסודרת עם כל הריביות. הנכס החדש שנרכש יהיה משועבד לבנק ואילו ההכנסה החודשית של הלווים תהיה חייבת להיות מספיקה בכדי לבצע את ההחזר החודשי הקבוע. 

מה ההבדל בין מימון לרכישת נכס לבין מימון לרכישת נכס מסחרי?
קיים הבדל מהותי ומתבקש בין נכס פרטי המיועד לדיור לבין נכס מסחרי הנועד לצרכי מסחר של עסק וכדומה. בעוד דירת מגורים היא דירה שלא מביאה לרווחים עבור הלווה מלבד אולי העלייה של הנכס בהמשך – הרי שנכס מסחרי נועד למעשה לצורך רווחים. כמו לדוגמא בתי מלון, חנויות, משרדים וכדומה. על כן, הבנק יחמיר את הבדיקות הרבה יותר כאשר מדובר בנכס פרטי. הוא יבדוק היטב את ניהול החשבונות של הלווה בכדי לוודא כי אכן המשכנתא לא תהיה מסוכנת עבור הבנק. מצד שני כאשר מדובר בנכס עסקי הרי ששם – אם נוכיח כי העסק עומד להיות רווחי קיימת סבירות גבוהה כי הבנק יהיה מוכן לאשר את ההלוואה.

חברת פסגה משכנתאות – החברה שתסייע לכם לקבל משכנתא
כאשר אתם זקוקים למשכנתא או הלוואה ומחפשים מימון אטרקטיבי, פנו אל פסגה החברה למשכנתאות ותוכלו ליהנות מהלוואת מימון לנכס - מימון אטרקטיבי שיסייע לכם להוציא לפועל את התכניות שלכם.

הלוואות לכל צורך - מימון לנכס פרטי או מימון לנכס מסחרי – רק בפסגה משכנתאות! 
 
 
טלפון
072-33-80-712
דואל
info@pisga-m.co.il
כתובת
רח' יוסף קארו 15 תל-אביב
 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו 072-33-80-712 או מלאו פרטיכם:


אנו עובדים על בסיס הצלחה: לא קיבלת משכנתא - לא שילמת!
 

איך לקחת משכנתא     איך מקבלים משכנתא     הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים     לקיחת הלוואה     משכנתא בריבית פריים     משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים     משכנתא לא צמודה     משכנתא למבוגרים     משכנתא למעוקלים     משכנתאות בנקאיות     סיוע בהוצאה לפועל     סירוב למשכנתא     אפשרויות מימון לדירה     הלוואה לסילוק חוב     הלוואות גישור לדירה     מימון לרכישת נכס     משכנתא לעסקים     משכנתא מסחרית